09/20/2011 

Dzieci i młodzież naszej parafii w sposób wyjątkowy uczciły w tym roku swojego patrona, św. Stanisława Kostkę. Już w sobotę 17 września wraz z ks. Mariuszem i s. Serafiną oraz s. Cyrylą w 35 osobowej grupie udali się na rajd rowerowy do pobliskiej Chotczy, aby tam przy wspólnym ognisku nad Wisłą cieszyć się wspólnotą młodej cząstki parafii. Dziękujemy ks. Proboszczowi za sponsoring :)) naszego wypadu.

Dopełnieniem tego rajdu była Niedzielna Eucharystia, która zgromadziła dzieci i młodzież w naszej świątyni o godz. 16.00. Dziękowaliśmy Panu Bogu za naszego patrona i prosiliśmy o dary Ducha Świętego na czas rozpoczynającego się przygotowania do Sakramentu Pokuty i Eucharystii dla dzieci kl. II oraz Sakramentu Bierzmowania dla młodzieży kl. I i II Gimnazjum.

error: Content is protected !!