Wszystko co dobre, szybko się kończy 🙁 Tak mówi jedno z polskich przysłów. Niestety minął czas naszego wakacyjnego wypoczynku i letnich urlopów. W naszej pamięci pozostają piękne wspomnienia i cudowne miejsca, które dane nam było zobaczyć i podziwiać ich piękno. Nasza wspólnota parafialna czas letnich miesięcy wykorzystała w miarę swoich możliwości. Dzieci i młodzież wraz z s. Serafiną uczestniczyły w obozie sportowym. Ks. Mariusz wraz z grupą młodzieży przeżywał czas rekolekcji Ruchu Światło-Życie w Rudniku nad Sanem, a w miesiącu sierpniu wraz z grupą parafian podążał szlakiem pielgrzymkowym grupy 25 do tronu Jasnogórskiej Matki. Natomiast ks. Proboszcz zaprosił grupę parafian do zwiedzania rodzinnych stron papieża Benedykta XVI w Bawarii.

Dziękujemy Panu Bogu za spotkanych ludzi na naszych drogach wakacyjnego wypoczynku. Oto krótka fotorelacja z tych wydarzeń.