1. Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski.
  2. W środę rozpoczynamy Wielki Post – czas modlitwy, umartwienia i postu. To czas formowania naszych sumień. Msze św.  w Środę Popielcową z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Tego dnia wszystkich obowiązuje post ścisły tzn. post jakościowy i ilościowy. Zapraszamy do udziału we Mszy św. oraz do rodzinnej modlitwy. W tym dniu będzie zbierana taca.
  3. W środę po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo przez wstawiennictwo św. Rity
  4. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej, a po nim Msza św. 
  5. W niedzielę o godz. 15.30 rozpocznie się nabożeństwo Gorzkich Żali połączone z kazaniem pasyjnym, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania. Zachęcamy do udziału w tym wielkopostnym nabożeństwie, które w przeszłości tak licznie gromadziło w naszym kościele uczniów Chrystusa.
  6. W najbliższą sobotę w domu parafialnym w Lipsku o godz. 14.00 rozpocznie się cykl katechez dla narzeczonych.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”; dla dzieci jest miesięcznik „Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze, składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!