1. Nie sądźcie, że przyszedłem znieść Prawo albo Proroków. Nie przyszedłem znieść, ale wypełnić. Niech wasza mowa będzie: tak, tak; nie. nie. A co nadto jest, od Złego pochodzi.
  2. Dzisiaj zgodnie z komunikatem Ks. Biskupa po każdej Mszy św. przed kościołem będzie prowadzona zbiórka ofiar do puszek, jako nasza pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Turcji i Syrii. Ofiary te będą przekazane na konto CARITAS, która będzie udzielała pomocy poszkodowanym. Dziękujemy za złożone ofiary.
  3. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.