1. Jeżeli Mnie miłujecie, będziecie zachowywać moje przykazania. Kto ma przykazania moje i je zachowuje, ten Mnie miłuje.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30, w niedziele o godz. 15.30.
  3. W środę pierwsze w tym roku nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą Św. o godz. 18.00; po Mszy modlitwa różańcowa i procesja z figurą wokół naszej świątyni.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 10.00 dzieci z klasy III-ej będą po raz pierwszy w pełni uczestniczyły we Mszy św. Otoczmy ich naszymi modlitwami. Spowiedź dla nich, rodziców, rodzeństwa i chrzestnych w sobotę o godz. 9.00.
  5. W piątek została otwarta świątynia poklasztorna dla sprawowania Mszy św. Bardzo dziękuję rodzicom dzieci, które w tym roku będą przeżywały rocznicę komunii św., za posprzątanie samej świątyni i terenu wokół niej. Bóg zapłać Pani Monice Gozdur za animowanie tych prac.
  6. Dziękujemy ks. Michałowi za zorganizowanie i udział w corocznej pielgrzymce do Piotrawina, która miała miejsce w dniu wczorajszym. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!