1. Ja jestem zmartwychwstaniem i życiem. Kto we Mnie wierzy, nie umrze na wieki. Wierzysz w to?
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św.
  4. W sobotę dzień spowiedzi przed Wielkanocą. Od godz. 8.30 do 12.00 oraz po południu od godz. 15.30 do 16.00 będą obecni spowiednicy, którzy będą sprawowali sakrament pokuty i pojednania. Msze św., z nauką o godz. 9.00; 10.30 i 16.00. Tego dnia będzie zbierana taca. Jest to również pierwsza sobota miesiąca, po Mszy św. o godz. 16.00 wystawienie Najśw. Sakramentu i litania przez wstawiennictwo MB.
  5. Za tydzień niedziela Palmowa. Poświęcenie palm podczas każdej Mszy św. natomiast o godz. 12.00 procesja wokół naszego parafialnego kościoła. Jeżeli warunki atmosferyczne pozwolą to wszyscy gromadzimy się przed kościołem, tam będzie poświęcenie palm i procesyjnie wejdziemy do świątyni. To również dzień świątecznego kiermaszu organizowanego przy M-GOK oraz konkursu pisanek, który organizuje Burmistrz Miasta i Gminy. Zapraszamy do udziału.
  6. Również w tym dniu z racji pierwszej niedzieli miesiąca o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca.
  7. W przyszłą niedzielę przypada kolejna rocznica śmierci Jana Pawła II. Zapraszamy do modlitwy różańcowej przy pomniku Papieża o godz. 21.00.
  8. Prosimy o zgłaszanie chorych i osoby starsze, którzy chcą przyjąć sakramenty święte z okazji zbliżających się świąt Zmartwychwstania.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!