1. Niech się nie trwoży serce wasze. Wierzycie w Boga? I we Mnie wierzcie. W domu Ojca mego jest mieszkań wiele, po jednym dla każdego.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedziele o godz. 15.30.
  3. Jutro w kościele poklasztornym odpust z okazji przypadającej Uroczystości św. Stanisława Biskupa męczennika. Msze św. o godz. 8.00; 10.00; 12.00 i 18.00. Tego dnia będzie zbierana taca. W tym dniu nabożeństwo majowe w klasztorze.
  4. W sobotę 13 maja pierwsze nabożeństwo fatimskie, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00 a po niej modlitwa różańcowa i procesja wokół naszej świątyni. Zapraszamy.
  5. W przyszłą niedzielę Msza św. o godz. 10.30 w kościele poklasztornym, natomiast podczas Mszy św. o godz. 12.00 Ks. Bp Piotr Turzyński udzieli sakramentu bierzmowania naszej młodzieży. Spotkanie z młodzieżą we wtorek i czwartek o godz. 18.30. Spowiedź dla nich, świadków oraz rodziny w piątek o godz. 16.30.
  6. Spotkanie z dziećmi, które przygotowują się do I Komunii Świętej w środę o godz. 16.00.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!