Po raz kolejny Akcja Katolicka naszej parafii zorganizowała przegląd kolęd i pastorałek w wykonaniu dzieci ze szkoły podstawowej. Udział wzięło 12 dzieci, które wykonały wobec zgromadzonych licznie rodziców i parafian przygotowane wcześniej kolędy i pastorałki. Było to dla nich wielkim przeżyciem, a dla słuchaczy radością z rozśpiewanych przyszłych artystów. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe dyplomy oraz nagrody ufundowane przez Akcję Katolicką.

Na Mszy św. o godz. 12.00 w Uroczystość Objawienia Pańskiego ze śpiewem pastorałek i kolęd wystąpił zespół ludowy „Powiślacy”, działający przy Gminnym Ośrodku Kultury pod kierownictwem p. Zuzanny Matyjasek. Uczestnicy Mszy św. pozostali pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu wykonywanych utworów, które przekazały piękno polskiego folkloru związanego z Bożym Narodzeniem. Bardzo dziękujemy za piękny występ.

error: Content is protected !!