1. Wiarygodni świadkowie widzieli Jezusa zmartwychwstałego i o tym zaświadczyli swoim życiem. Zapraszają nas, abyśmy swoim życiem świadczyli, że Jezus w nas żyje i przez nas działa.
  2. Trwając w nowennie przed uroczystością Bożego Miłosierdzia zachęcamy do codziennego odmawiania koronki do Bożego Miłosierdzia.
  3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie rodziców dzieci komunijnych.
  4. Na przestrzeni ostatnich trzech tygodni budżet parafii wsparło 4 rodziny na kwotę 600 zł. Bóg zapłać.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.