1. Duch Święty towarzyszy każdemu z nas od momentu chrztu aż do śmierci, kiedy to mówimy – twoje ciało było świątynią Ducha Św. Zróbmy wszystko, aby to było prawdą.
  2. Jutro przypada Święto NMP Matki Kościoła. Msze św. o godz. 8.00; 10.00 i 18.00. Dzień ten nazywany jest drugim dniem zielonych świąt.
  3. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  4. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 dzieci z klasy IV będą przeżywały pierwszą rocznicę pełnego udziału we Mszy św. Spowiedź dla nich i rodziców oraz rodziny w sobotę o godz. 9.00.
  5. W środę o godz. 18.00 Msza św. z racji przypadającego tego dnia odpusty ku czci św. Rity. Po Mszy św. nabożeństwo z procesją wokół naszej świątyni, a na zakończenie koncert chóru Cantata z Opola Lubelskiego. Zapraszamy.
  6. W minionym tygodniu 2 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 340 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!