1. Nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany.
  2. Jutro ostatnie nabożeństwo majowe o godz. 17.30
  3. Zapraszamy na jutro o godz. 17.00 dziewczynki ze szkoły podstawowej na próbę sypania kwiatów podczas procesji Bożego Ciała.
  4. W tym tygodniu przypada jedno z najważniejszych świąt kościelnych – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa / Boże Ciało /. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00. Procesja do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 12.00. Kazanie procesyjne zostanie wygłoszone na zakończenie procesji przy czwartym ołtarzu.. Bardzo prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi do procesji. Tegoroczna procesja przejdzie trasą: ul. Krakowska, Staszica, Łoteckiego i Rynek. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji. Zapraszam druhów OSP ze wszystkich jednostek naszej parafii do udziału w procesji. Podczas procesji zachowujemy wszystkie wskazania sanitarne związane z epidemią.
  5. Od piątku zapraszamy do udziału w oktawie Bożego Ciała. O godz. 17.30 nabożeństwo do Serca Jezusowego, modlitwa w intencji mieszkańców danej miejscowości i procesja wokół kościoła.
  6. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu w piątek o godz. 17.00.
  7. W przyszłą niedzielę o godz. 17.00 przed kościołem spotkanie Rady Parafialnej.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gości Niedzielnego”.
  9. Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…..
error: Content is protected !!