1. Nadzieja zawieść nie może, ponieważ miłość Boża rozlana jest w sercach naszych przez Ducha Świętego, który został nam dany.
  2. Nabożeństwo majowe codziennie o godz. 17.30 w niedzielę o godz. 15.30.
  3. We wtorek na godzinę 17.00 zapraszamy dziewczynki ze szkoły podstawowej – klasy III i IV oraz młodsze – na próbę sypania kwiatów podczas procesji Bożego Ciała.
  4. W tym tygodniu przypada jedno z najważniejszych świąt kościelnych – Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Jezusa / Boże Ciało /. Msze św. w kościele parafialnym o godz. 7.30; 9.00; 10.30; i 16.00. Procesja do 4 ołtarzy po Mszy św. o godz. 10.30. Bardzo prosimy o przygotowanie feretronów, chorągwi do procesji. Tegoroczna procesja przejdzie trasą: plac B. Śmiałego ul. Zamkowa, Zwoleńska, Rynek. Prosimy o udekorowanie domów na trasie procesji. Zapraszam druhów OSP ze wszystkich jednostek naszej parafii do udziału w procesji, jak również wszystkie grupy modlitewne.
  5. Od piątku gromadzimy się na popołudniowym nabożeństwie oraz procesji eucharystycznej wokół naszej świątyni w ramach oktawy Bożego Ciała. Każdego dnia oktawy modlimy się za mieszkańców poszczególnych miejscowości, a tym samym zapraszamy ich do udziału w tym dziękczynieniu za sakrament eucharystii.
  6. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca. Zapraszamy. Również w przyszłą niedzielę młodzież z KSM-u będzie prowadziła sprzedaż ciasta, by w ten sposób zgromadzić środki finansowe na wakacyjny wyjazd.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!