1. Bo moje oczy ujrzały Twoje zbawienie, które przygotowałeś wobec wszystkich narodów: światło na oświecenie pogan i chwałę ludu Twego, Izraela».
  2. Dzisiaj Sylwester – o godz. 15.30 wystawienie Najśw. Sakramentu, dziękczynienie za miniony rok i uwielbienie Boga hymnem „Te Deum laudamus”, a po tym nabożeństwie Msza św. na zakończenie mijającego roku. Zapraszamy.
  3. Jutro Nowy Rok – Uroczystość Bożej Rodzicielki. Msze św. według porządku niedzielnego.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Wystawienie Najśw. Sakramentu o godz. 15.00, modlitwa koronką do Bożego Miłosierdzia, a o godz. 15.20 modlitwa różańcowa KŻR rodziców. Zapraszamy. Również tego dnia spotkanie opłatkowe ministrantów i KSM-u.
  5. W sobotę Uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/ Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. Zapraszamy w tym dniu na niepowtarzalny koncert kolęd w wykonaniu zespołu góralskiego. Wystąpią Oni podczas Mszy św. o godz. 16.00 i dadzą koncert po jej zakończeniu.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!