1. Poprzez chrzest Jezusa Bóg objawia prawdę o swoim umiłowanym Synu w którym ma upodobanie i zaprasza nas do udziału w Jego odwiecznej MIŁOŚCI.
  2. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie organizacyjne wspólnoty „Rycerze św. Jana Pawła II”. Zapraszamy do tej wspólnoty chętnych mężczyzn, którzy w duchu nauczania Jana Pawła II pragną wspierać modlitwą i swym zaangażowaniem Kościół Chrystusowy.
  3. Bardzo dziękujemy za wspólne modlitewne spotkania, które zgromadziły dość znaczną liczbę mieszkańców zaproszonych miejscowości. Po Mszy św. miało miejsce nabożeństwo różańcowe przed wystawionym Najśw. Sakramentem. Modlitwą objęci byli wszyscy mieszkańcy danej miejscowości. Bóg zapłać za waszą obecność.
  4. Dyrekcja PKS Ostrowiec Św. ze względów ekonomicznych odwołała niedzielne kursy autobusów, bez poinformowania o tym Parafii.
  5. Zachęcamy do kupowania świątecznego numeru „Gości Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

Program nabożeństw kolędowych:

Poniedziałek – godz. 16.00 – Kolonia Raj i Nadwiślańska

Wtorek – godz. 16.00 – Boiska i Kolonia Boiska

Środa  – godz. 16.00 – Sadkowice i Raj

Czwartek – godz. 16.00 – Kalinówek i Kłudzie

Piątek – godz. 16.00 – Solec

error: Content is protected !!