1. Poprzez chrzest Jezusa Bóg objawia prawdę o swoim umiłowanym Synu, w którym ma upodobanie i zaprasza nas do udziału w Jego odwiecznej MIŁOŚCI.
  2. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, które w minionym tygodniu spotkaliśmy podczas wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie, wyrazy szacunku dla naszej posługi kapłańskiej i niektóre sugestie duszpasterskie, które są wyrazem troski o naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy również za wszystko, co nie pozwoli nam w tym czasie schudnąć. Bóg zapłać.
  3. Podziękowanie dla Burmistrza Miasta i Gminy Solec nad Wisłą oraz Pana Romualda Kowaleczki za umożliwienie przeżycia koncertu kolęd w naszym kościele, a także paniom z KGW w Przedmieściu Dalszym za przygotowanie posiłku dla występujących artystów góralskiej kapeli.
  4. Kancelaria parafialna czynna do godz. 8.30. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjazd po Księży o godz. 8.30.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego  „Gości Niedzielnego” w cenie 10 zł za egzemplarz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!