1. Królestwo Moje nie jest z tego świata – mówi Chrystus. Chociaż tak jest, to my jednak każdego dnia w modlitwie Pańskiej mówimy: Przyjdź królestwo Twoje.
  2. Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy ostatni tydzień okresu w liturgii Kościoła zwanym „zwykłym”, charakteryzującym się zielonym kolorem ornatu. Przyszła niedziela to I NIEDZIELA ADWENTU – czas oczekiwania na przyjście Pana Jezusa.
  3. Od przyszłej niedzieli Akcja Katolicka będzie prowadziła sprzedaż świec wigilijnych, kalendarzy, kart świątecznych oraz innych przedmiotów i książek religijnych. Również w przyszłą niedzielę zostaną poświęcone opłatki, które wyraz z modlitwą i życzeniami zagoszczą w naszych dłoniach podczas wigilijnego spotkania w naszych domach przed Bożym Narodzeniem.
  4. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia oraz czas na osobistą modlitwę. O godzinie 15.20 rozpocznie się modlitwa różańcowa rodziców za dzieci. W sobotę o godz. 16.00 Msza św. i wystawienie Najśw. Sakramentu połączone z litanią loretańską.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca, a o godz. 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. W minionych dwóch tygodniach 4 rodziny wsparło budżet parafii na kwotę 620 zł. Bóg zapłać.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!