1. Niech Bóg się zmiłuje nad nami i nam błogosławi; niech nam ukaże pogodne oblicze.
  2. Jutro o godz. 16.00 zostanie odprawiona Msza św. za zmarłego Papieża Benedykta XVI. Zapraszamy do licznego udziału.
  3. W piątek przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego /Trzech Króli/. Msze św. według porządku niedzielnego. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. W tym dniu również podczas Mszy św. o godz. 16.00, jak i po jej zakończeniu wystąpi orkiestra i chór ze szkoły muzycznej w Siennie. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.
  4. W tym tygodniu I czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek wypada uroczystość, a zatem nie będzie wystawienia Najśw. Sakramentu. W sobotę o godz. 16.00 Msza św. i litania do Matki Bożej.
  5. W przyszłą niedzielę comiesięczne spotkanie z dziećmi klasy III-ej i ich rodzicami.
  6. Bardzo dziękujemy za pełne życzliwości i serdeczności przyjęcia nas podczas tegorocznej wizyty duszpasterskiej oraz wspólną modlitwę o Boże bł. dla waszych domów i rodzin. Bardzo dziękujemy za umożliwienie nam w dotarciu do poszczególnych miejscowości z tegoroczną kolędą.
  7. Kancelaria parafialna czynna do godz. 8.30. W pilnych sprawach prosimy o kontakt telefoniczny. Przyjazd po Księży o godz. 8.30.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!