1. Przechowujmy ten skarb wiary i miłości w naczyniach glinianych, aby z Boga była owa przeogromna moc, a nie z nas.
  2. Dzisiaj o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KZR z Solca, a o godz. 15.30 nabożeństwo czerwcowe i modlitwa w intencji mieszkańców Przedmieścia Dalszego.
  3. Trwamy w dziękczynieniu za dar Eucharystii i gromadzimy się o godz. 17.30 na modlitwach i procesji wokół naszej świątyni. W czwartek zakończenie oktawy i poświęcenie zwyczajowo wianków.
  4. Dziękujemy wszystkim, którzy brali czynny udział w tegorocznej procesji Bożego Ciała. Ołtarze to dzieło: mieszkańców ul. Zamkowej, Wąskiej; grupa św. Rity; Akcja Katolicka; OSP Solec. Dziękujemy druhnom i druhom z OSP Solec, Przedmieście, Boiska, Wola Solecka. KGW z Przedmieścia Dalszego, Przedmieścia Bliższego, Dziurkowa; Boisk; Solca; Akcji Katolickiej; grupie modlitewnej św. Rity; KŻR, grupie modlitewnej MB Częstochowskiej, liturgicznej służbie ołtarza. Jest pozytywna ocena godziny wcześniejszej procesji tzn. po Mszy św. o  godz. 10.30.
  5. Są jeszcze wolne miejsca na 3-dniową autokarową pielgrzymkę w dniach od 9 do 11 lipca na Podlasie. Kontakt z ks. Krystianem.
  6. W czwartek nabożeństwem o godz. 17.30 i Mszą św. rozpoczynamy roczne przygotowanie do przyjęcia sakramentu bierzmowania. Zapraszamy chętnych do zapisania się do uczestnictwa w tej formy katechezy przed bierzmowaniem.
  7. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!