1. Żaden prorok nie jest mile widziany w swojej ojczyźnie. Przyszedł do swoich, ale swoi go nie przyjęli.
  2. W środę przypada Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej. Podczas każdej Mszy św. poświęcenie gromnic. Msze św. tego dnia zostaną odprawione w kościele parafialnym o godz. 8.00; 10.00 i 16.00. Taca z tego dnia przeznaczona jest jako pomoc zakonom klauzurowym.
  3. W tym tygodniu przypada I piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, prywatna adoracja i okazja do spowiedzi. Po Mszy św. o godz. 16.00 nabożeństwo różańcowe rodziców, którzy modlą się za swoje dzieci.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca z racji pierwszej niedzieli miesiąca zaś o 15.30 nabożeństwo do Matki Bożej Soleckiej.
  5. Dzięki zaangażowaniu Pana Burmistrza i Jego działaniom od przyszłej niedzieli będzie kursował autobus przed pierwszą Mszą św. o godz. 7.30. Wyjedzie z Solca w kierunku Lipska przez Dziurków i wróci od strony „Wysmykowa” przez Przedmieście Dalsze. Koszt jest symboliczny, bo tylko jedna złotówka. Dlaczego przed tą Mszą św.? Ponieważ tylko 19 osób było zainteresowanych możliwością skorzystania z komunikacji autobusowej, aby uczestniczyć we Mszy św. Dziękujemy Panu Burmistrzowi za Jego działanie na rzecz przywrócenia choć w części autobusowej komunikacji.
  6. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.
  7.  Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…
error: Content is protected !!