1. Tam, gdzie jest miłość nie ma lęku. Maryja posłuszna służebnica Pańska w miłości wypełnia wolę Bożą. Niech mi się stanie według słowa Twojego Panie.
  2. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy św. w zakrystii.
  3. Dzisiaj przypada wigilia Bożego Narodzenia. Wraz z symboliczną pierwszą gwiazdą zasiądźmy przy stole w gronie naszej rodziny. Rozpocznijmy celebrację tej wigilijnej wieczerzy wspólną modlitwą, czytaniem Ewangelii o narodzeniu Syna Bożego, a biorąc w ręce biały opłatek chleba niech przemówią nasze serca, życzliwością i dobrocią. W miarę możliwości zachowajmy tego dnia zwyczajowo post od potraw mięsnych, a nawet posiłku aż do czasu rodzinnej wieczerzy. Zapraszamy na Msze św. zwana Pasterką o godz. 22.00 w kaplicy w Woli Soleckiej i 24.00 w kościele parafialnym.
  4. Jutro 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00. W tym dniu nie będzie autobusu.
  5. We wtorek 26 grudnia – drugi dzień świąt – wspomnienie św. Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego. Autobus od strony Lipska będzie kursował jak w każdą niedzielę przed Mszą św. o godz. 7.30. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 12.00.
  6. W przyszłą niedzielę ostatni dzień mijającego roku. Zapraszamy na nabożeństwo o godz. 15.30 i Mszę św. dziękczynno-błagalna o godz. 16.00.
  7. W czwartek pragniemy rozpocząć coroczną wizytę duszpasterską i spotkać się z rodzinami, które otworzą przed nami drzwi swoich domów. Szczegółowy program wizyty zostanie podany w św. Szczepana.
  8. W minionym tygodniu 2 rodziny wsparło budżet parafii w kwocie 250 zł. Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania świątecznego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny” w cenie 15 zł za egzemplarz.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!