1. Piękne pozdrowienie porusza ludzkie serce. Błogosławieni jesteście, gdy idziecie śladami Maryi, by nieść Chrystusa źródło pokoju i miłosierdzia.
  2. W czwartek 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 7.00. Zapraszamy.
  3. W sobotę  o godz. 6.30 ostatnie RORATY. Również jest to wigilia Bożego Narodzenia. Wraz z symboliczną pierwszą gwiazdą zasiądźmy przy stole w gronie naszej rodziny. Rozpocznijmy celebrację tej wigilijnej wieczerzy wspólną modlitwą, czytaniem Ewangelii o narodzeniu Syna Bożego, a biorąc w ręce biały opłatek chleba niech przemówią nasze serca, życzliwością i dobrocią. W miarę możliwości zachowajmy tego dnia zwyczajowo post od potraw mięsnych, a nawet posiłku aż do czasu rodzinnej wieczerzy. Zapraszamy na Mszę św. zwana Pasterką o godz. 22.00 w kaplicy w Woli Soleckiej i 24.00 w kościele parafialnym.
  4. W niedzielę 25 grudnia Uroczystość Bożego Narodzenia. Msze św. o godz. 7.30; 9.00; 10.30; 12.00 i 16.00.
  5. W poniedziałek 26 grudnia – drugi dzień świąt – wspomnienie św. Szczepana. Msze św. według porządku niedzielnego. Poświęcenie owsa na Mszy św. o godz. 12.00.
  6. Tak w dzień Bożego Narodzenia, jak i św. Szczepana będzie kursował autobus przed Mszą św. o godz. 7.30.
  7. W wigilię od godz. 8.00 do 9.00 możliwość skorzystania z sakramentu pokuty.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”. Dla dzieci jest miesięcznik „ Mały gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!