1. Radość tchnij w serce me, bym Cię chwalił Panie mój. To przesłanie dzisiejszej niedzieli. Niech radość zagości w sercu twym.
  2. Przypominamy, że roraty codziennie o godz. 6.30. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.15.
  3. W tym tygodniu codziennie wyjeżdżamy do sąsiednich parafii, by służyć w konfesjonale. Dlatego kancelaria będzie nieczynna. W sprawach ważnych prosimy o kontakt telefoniczny.
  4. W sobotę dzień spowiedzi adwentowej w godz. od 8.30 do 12.00 i po południu od 15.00 do 16.00. Msze św. z nauką adwentową o godz. 9.00; 10.30 i 16.00. Z tej racji, że część Księży wyjedzie po południu spowiadać do kaplicy bardzo prosimy o skorzystanie ze spowiedzi do południa, bo później mogą być kolejki. Prosimy was o przystąpienie do sakramentu pokuty i nie odkładanie na późniejsze dni ostatniego tygodnia przed Bożym Narodzeniem. W dniu spowiedzi na Mszach św. będzie zbierana taca.
  5. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy św. w zakrystii.
  6. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 12.00 spotkanie z młodzieżą, która w tym roku szkolnym przygotowuje się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
  7. W tym tygodniu udamy się do chorych i starszych. Wcześniej będziemy się kontaktować telefonicznie. Można również wysyłać smsy z informacją o zaproszeniu kapłana z posługa sakramentalną.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny” oraz świec Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!