1. Uczyńcie wszystko cokolwiek powie wam Mój Syn. Będziesz miłował Pana Boga i będziesz miłował swego bliźniego.
  2. W tym tygodniu Dzień Babci i Dziadka. Pamiętajmy o nich w naszej modlitwie oraz wyrazach szacunku i ciepłych słowach życzeń dla żywych, a wobec zmarłych o modlitwie do Boga o łaskę zbawienia.
  3. W sobotę 22 dzień miesiąca, a zatem modlitewne spotkanie przez wstawiennictwo św. Rity, które rozpocznie się Mszą św. o godz. 16.00. Zapraszamy.
  4. Już dwukrotnie zapaliły się śmieci obok cmentarza św. Barbary. Myślę, że wynika to z braku dostatecznej uwagi przy wyrzucaniu niby wypalonych wkładów. Okazuje się, że w ich wnętrzu może tlić się ogień, który po określonym czasie może stać się przyczyną zapalenia złożonych tam śmieci. Wykluczam umyślne podpalenie. Proszę również zwrócić uwagę na piramidy śmieci na dwóch mniejszych kontenerach przy cmentarzu na Piaskach. Przecież obok stoi prawie pusty duży kontener, do którego można wrzucać wkłady i znicze. To takie proste.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

Program nabożeństw kolędowych w kaplicy:

Poniedziałek – godz. 16.00 – Wola Solecka

Wtorek – godz. 16.00 – Wólka

Czwartek – godz. 16.00 – Kolonia Wola Solecka

error: Content is protected !!