1. Każdy może być św. Janem Chrzcicielem, jeśli tylko ma w sobie ducha Bożego i prowadzi do spotkania ze Słowem, które stało się Ciałem.
  2. Bardzo dziękujemy wszystkim rodzinom, które w minionym tygodniu spotkaliśmy na naszej drodze wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wspólną modlitwę, życzliwe przyjęcie, wyrazy szacunku dla naszej posługi kapłańskiej i za wiele sugestii duszpasterskich, które są wyrazem troski o naszą wspólnotę parafialną. Dziękujemy również za wszystko, co nie pozwoli nam w tym czasie schudnąć. Bóg zapłać.
  3. W przyszłą niedzielę młodzież z KSM-u będzie prowadziła sprzedaż ciasta w celu pozyskania pieniędzy na wyjazd w ferie i wakacje.
  4. W przyszłą niedzielę o godz. 16.00 Msza św. przez wstawiennictwo św. Rity i nabożeństwo, podczas którego będą odczytywane intencje modlitewne złożone przy wejściu do naszej świątyni.
  5. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!