1. „Przygotujcie drogę Panu, prostujcie ścieżki dla Niego”. Bóg wciąż wzywa nas, swoje dzieci do nawrócenia się i pójścia drogą wiary oraz miłości.
  2. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy św. w zakrystii. Świece Wigilijnego Działa pomocy dzieciom można nabyć w kruchcie kościoła, jak  również inne przedmioty religijne i nie tylko.
  3. Przypominamy, że roraty codziennie o godz. 6.30. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.15. Zachęcamy do licznego udziału. Będzie to nasz osobisty wkład w religijne przygotowanie do świąt Bożego Narodzenia.
  4. W sobotę możliwość skorzystania z sakramentu pokuty i pojednania. Spowiedź adwentowa w godzinach od 8.30 do 11.30 i po południu od 15.30 do 16.00. Msze św. z nauką rekolekcyjną o godz. 9.00; 10.30 i 16.00. Podczas każdej Mszy św. zbierana będzie taca.
  5. W tym tygodniu we wtorek i piątek kancelaria parafialna jest nieczynna z powodu wyjazdów Księży na spowiedzi do innych parafii w naszym dekanacie.
  6. Do chorych udamy się w tym tygodniu w środę od godz. 9.00. Prosimy o zgłaszanie w zakrystii, kancelarii lub telefonicznie.
  7. Jeszcze raz prosimy o sprawdzenie stanu faktycznego grobów waszych bliskich zmarłych, znajdujących się na cmentarzach w Solcu. Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać w kancelarii parafialnej lub telefonicznie. Dziękujemy za współpracę w aktualizacji grobów na naszych cmentarzach.
  8. Są jeszcze wolne miejsca na wyjazd w zimowe ferie do Białego Dunajca i Zakopanego w dniach 14-17 stycznia. Bliższe informacje u ks. Krystiana.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!