1. Nawracajcie się, bo bliskie jest królestwo niebieskie. Wydajcie więc godne owoce nawrócenia.
  2. W czwartek 8 grudnia przypada Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.30; 10.00 i 16.00.
  3. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 poświęcenie medalików uczniom klasy III-ej oraz comiesięczne spotkanie.
  4. W związku z wyjazdami do sąsiednich parafii z posługą w konfesjonale, kancelaria w tym tygodniu w sobotę będzie nieczynna.
  5. Prosimy o zgłaszanie osób chorych i w podeszłym wieku do spowiedzi i Komunii św. przed świętami. Z posługą kapłańską udamy się do nich po przyszłej niedzieli.
  6. Poświęcone opłatki na stół wigilijny można nabyć po Mszy św. w zakrystii.
  7. Przypominamy, że roraty codziennie o godz. 6.30. Godzinki o Niepokalanym Poczęciu NMP o godz. 6.15. Zachęcamy do licznego udziału. W minionym tygodniu uczestniczyło w roratach około 40 osób. Dziękujemy za ich obecność i zapraszamy innych.
  8. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.