10.11.2011

Po raz drugi młodzież naszego dekanatu wraz ze swoimi duszpasterzami ks. Tomaszem Cabajem z Ciepielowa, ks. Piotrem Klepaczewskim z Tarłowa, ks. Mariuszem Chamerskim z Solca nad Wisłą, ks. Sławomirem Ziółkiem z Lipska oraz młodzież z Chotczy, Pawłowic i Czekarzewic, zgromadzili się na kolejnym Dekanalnym Dniu Młodych. Tym razem gościliśmy w kościele parafialnym w Lipsku. 

Nasze rozważanie dotyczyło Sakramentu Bierzmowania. Wsłuchani w konferencję ks. Tomasza Cabaja zastanawialiśmy się nad działaniem Ducha Świętego w naszym życiu.

Świeca Paschału i odpalane małe świeczki, symbolizowały dary Ducha Świętego, którego zapraszaliśmy do naszego życia. 

Wspólny śpiew i modlitwa zjednoczyły nas w naszym lokalnym Kościele w Kościół ludzi młodych potrzebujących wiary. Dziękujemy ks. Sławkowi i młodzieży z Lipska za zaproszenie nas i wspaniała atmosferę modlitwy a także zabawy przy wspólnym ognisku. Czekamy na następne wspólne spotkanie. 

error: Content is protected !!