1. Nie samym chlebem żyje człowiek, lecz każdym słowem, które pochodzi z ust Bożych. Panu Bogu swemu, będziesz oddawał pokłon i jemu samemu służyć będziesz.
  2. Dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 15.30, a po tym nabożeństwie Msza św. już bez kazania.
  3. W piątek – o godz. 16.00 nabożeństwo Drogi Krzyżowej a po nim Msza św.
  4. W przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. prowadzona będzie zbiórka ofiar do puszek na potrzeby misji.
  5. Również w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 spotkanie KŻR z Solca na wspólnej modlitwie z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. W tym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najśw. Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia i możliwość skorzystania ze spowiedzi.
  7. We wtorek 28 lutego o godz. 11.00 w LCK-u spotkanie Uniwersytetu Trzeciego Wieku, które będzie poświęcone podatkom.
  8. Każdego roku zbierane są w poszczególnych miejscowościach naszej parafii dobrowolne ofiary na zakup kwiatów do Grobu Pańskiego oraz dekorację naszej świątyni nie tylko na święta wielkanocne, ale również przez cały rok. Jak wiecie dekorujemy kwiatami dwa kościoły na każdą niedzielę oprócz niedziel następujących po uroczystościach zaślubin. Bardzo prosimy o wzięcie gotowych list, które znajdują się w zakrystii. Tym wszystkim, którzy zaangażują się w zbiórkę bardzo dziękujemy w imieniu całej parafii – Bóg zapłać.
  9. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru „Gościa Niedzielnego”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!