1. Czekam na Ciebie, dobry Boże, przyjdź do mnie, Panie, pośpiesz się. Niechaj Twa łaska mi pomoże, chcę czystym sercem przyjąć Cię.
  2. Od jutra rozpoczynamy roraty, które będą odprawione jak zawsze
    o godz. 6.30. Zaś o godz. 6.15 śpiewane będą Godzinki ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich, którzy w ten piękny sposób pragną się przygotować do świat Bożego Narodzenia.
  3. W dzisiejszą niedzielę zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny dla naszych rodzin. Można je nabyć w zakrystii po Mszy św. Świece Wigilijnego Działa pomocy dzieciom można nabyć w kruchcie kościoła, jak  również inne przedmioty religijne i nie tylko.
  4. Jutro o godz. 16.00 Msza św. w intencji ks. Krystiana z okazji przypadających tego dnia imienin.
  5. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP. Msze św. o godz. 6.30; 10.00 i 16.00.
  6. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 zostaną poświęcone medaliki dzieciom klas III-ich.
  7. Gorąca prośba – Sprzątając chryzantemy prosimy o składowanie ich bez doniczek w miejscu odpadów organicznych, które będzie można kompostować. W ten sposób obniżymy koszty wywozu śmieci. Bardzo dziękujemy za zrozumienie tej prośby.
  8. Zachęcamy do kupowania najnowszego numeru tygodnika katolickiego „Gość Niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!