1. Czekam na Ciebie, dobry Boże, przyjdź do mnie, Panie, pośpiesz się. Niechaj Twa łaska mi pomoże, chcę czystym sercem przyjąć Cię.
  2. Od jutra rozpoczynamy roraty, które będą odprawione jak zawsze o godz. 6.30. Zaś o godz. 6.15 śpiewane będą Godzinki ku czci Matki Bożej. Zapraszamy wszystkich, którzy w ten piękny sposób pragną się przygotować do świąt Bożego Narodzenia.
  3. Jutro 28 listopada będziemy gościć pochodzącego z Indii charyzmatyka Ojca Josepha Vadakkel. Spotkanie rozpocznie się o godz. 17.30 modlitwą różańcową, następnie Msza św. i modlitwy o uzdrowienie. Zapraszamy.
  4. W tym tygodniu przypada I Piątek i Sobota miesiąca. Msze św. wotywne o godz. 16.00. W piątek o godz. 15.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu, koronka do Bożego Miłosierdzia, prywatna adoracja i możliwość spowiedzi.
  5. W przyszłą niedzielę o godz. 15.00 modlitewne spotkanie KŻR z Solca, a o godzinie 15.30 nabożeństwo do MB Soleckiej z racji pierwszej niedzieli miesiąca.
  6. Również w przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 12.00 będziemy modlić się w intencji ks. Krystiana z okazji Jego imienin.
  7. W dzisiejszą niedzielę zostały poświęcone opłatki na stół wigilijny dla naszych rodzin. Można je nabyć w zakrystii po Mszy św. Składane zwyczajowo przy tej okazji ofiary, przeznaczone będą na częściowe pokrycie kosztów elektronicznej inwentaryzacji naszych cmentarzy.
  8. W miesiącu listopadzie budżet parafii wsparło 8 rodzin na łączną kwotę 1150 zł. Bóg zapłać.
  9. Po Mszy św. członkowie Akcji Katolickiej prowadzą sprzedaż świec oraz przedmiotów związanych z kultem religijnym.
  10. Zachęcamy do kupowania kolejnego numeru tygodnika katolickiego „Gość niedzielny”.

Wszystkim, którzy w tym tygodniu obchodzą imieniny, urodziny i jubileusze składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa  i wszelkich łask i w ich intencji ofiarujmy modlitwę: Zdrowaś Maryjo…

error: Content is protected !!