Wspólnota Liturgiczna naszej parafii – ministranci, schola oraz Ruch Światło – Życie wraz ze swoim opiekunem ks. Mariuszem udali się 14 kwietnia do parafii Garbatka Letnisko, aby poczuć ducha wspólnoty młodego Kościoła. Tam wszyscy razem uczestniczyliśmy w Rejonowym Dniu Wspólnoty. Słuchaliśmy konferencji ks. Mariusza, uczestniczyliśmy w Eucharystii pod przewodnictwem ks. Augustyna Rymarczyka miejscowego Proboszcza. Następnie razem z animatorami Ruchu Światło-Życie udaliśmy się do pobliskiej szkoły na pracę w grupach z tekstami Pisma Świętego, pyszny bigos dla ciała oraz cudowną zabawę.

Dziękujemy ks. Maciejowi Będzińskiemu i wspólnocie Ruchu Światło-Życie za zaproszenie i wspaniałą gościnę. Na jesienny Dzień Wspólnoty wszystkie grupy Ruchu Światło-Życie z rejonu Pionki zapraszamy do naszego malowniczego Solca nad Wisłą.

error: Content is protected !!